[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome, little kids ♥
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Draga vizitator,pentru a vedea toate subiectele forumului te rugam sa te inregistrezi .

 

 Poveste reala?

In jos 
AutorMesaj
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

Poveste reala? Empty
MesajSubiect: Poveste reala?   Poveste reala? EmptySam Sept 10, 2011 1:36 am

O poveste reala pe care am auzit-o de la un prieten. El are 15 ani si munceste la tara la o familie. adik are grija de animale si altele. Si intr-o noapte dupa ce termina el de muncit (nus tiu ce ora da era bezna afara) pleaca acasa, merge pe drum normal si pe urma tre s-o ia pe ulitza (rodina) unde nu e lumina decat cea reflectata de luna. Merge el ce merge pana ajunge km pe la jumatatea drumului si trebuie sa treaca calea ferata numai k el nu trece deoarece aude ceva in spatele lui, ceva foarte tare, un zgomot de animal da foarte ciudat, de nedescris (ceva in genu de o combinatie a mai multor animale). Acesta se intoarce si vede in spatele sau dupa gardul din stanga lui o "creatura", era un fel de animal, un fel de lup numai k mult mai mare cu picioarele foarte lungi si indoite invers (nu mai stiu ce culoare avea exact). Imediat ce l-a vazut s-a speriat si a inceput s-o ia la fuga, in acelasi timp uitaandu-se in spate si vede cum "creatura" incepe si ea sa alerge da din sarituri adik sarea vreo 20-39 metri de o data si cand ajunge la garda isi ia avat si sarea pna peste gardul din cealalta parte adik extrem de mult. Noroc k prietenul meu statea la prima casa de langa linia ferata si a ajuns repede si s-a inchis bine in casa. Apoi mi-a spus k cik cainele a latrat toata noaptea de parca turbase si k auzea intr-una batai la usa si la geam si diferite zgomote ciudate. A doua zi dimineatza cainele umbla prin curte lantul in care era tinut disparuse...
Sus In jos
 
Poveste reala?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poveste cu oi
» O poveste
» O poveste clasica
» Poveste scurta
» Continua poveste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[~Cookie Freaks X3~] :: FUN FUN FUN FUN :: Povesti d` groaza 8D-
Mergi direct la: