[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome, little kids ♥
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Draga vizitator,pentru a vedea toate subiectele forumului te rugam sa te inregistrezi .

 

 Aratarea din noapte

In jos 
AutorMesaj
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

Aratarea din noapte Empty
MesajSubiect: Aratarea din noapte   Aratarea din noapte EmptyLun Dec 26, 2011 5:52 am

Ne-am adunat acolo neamurile pt ca trebuia sa o dezgroape pe strabunica mea care era moarta de 7 ani si trebuia sa-i faca popa slujba (sau ceva de genu). Dupa ce a dezgropat-o si a facut tot ce trebuia ne-am dus acasa si s-a tinut pomana.

In noaptea aia am dormit cu sora mea intr-un pat mare si langa pat era un scaun. Nu stiu cum am facut ca peste noapte m-am trezit si am vazut ca statea cineva pe scaunul de langa pat si se uita insistent la mine. Tin minte ca avea o esharfa in cap si un pulover in dungi albe cu negru iar in jurul ei era o lumina foarte stralucitoare.

Am incercat sa o trezesc pe sora mea, dar nu ma baga in seama. M-am uitat cam 1 minut la ea. Apoi am inchis ochii si cand i-am deschis nu mai era nimeni in camera. Nici nu am mai dormit in noaptea aia si in urmatoarele zile nu am mai intrat singur in camera aia si nici nu am mai dormit acolo de atunci. Eu cred ca era strabunica mea...
Sus In jos
 
Aratarea din noapte
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[~Cookie Freaks X3~] :: FUN FUN FUN FUN :: Povesti d` groaza 8D-
Mergi direct la: