[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome, little kids ♥
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Draga vizitator,pentru a vedea toate subiectele forumului te rugam sa te inregistrezi .

 

 APARIŢIE MISTERIOASĂ

In jos 
AutorMesaj
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

APARIŢIE MISTERIOASĂ Empty
MesajSubiect: APARIŢIE MISTERIOASĂ   APARIŢIE MISTERIOASĂ EmptyDum Ian 08, 2012 2:34 am

Doi tineri din Anglia au avut parte de o surpriză când s-au întors din vacanţă şi au vrut să vadă ce au filmat. Când au revăzut filmarea au observat o siluetă misterioasă, părea a fi un om care a apărut de mai multe ori în imagini.

Paul Feehan a plecat în excursie cu o caravană într-o zonă deluroasă din Ţara Galilor.. Într-una din zile a ales să se relaxeze la iarbă verde împreună cu un prieten care filma împrejurimile.

Paul a fost filmat în timp ce se relaxa într-un decor superb. În spatele său, se poate vedea o siluetă misterioasă care stă nemişcată, lângă un gard.

"Este foarte ciudat. Nu mai era nimeni acolo în acel moment. Când am coborât spre lac nu am văzut niciun alt om. Nu-mi pot explica apariţia din acest film. Şi totuşi, estimez că silueta era la mai puţin de 15 metri în spatele meu", povesteşte Paul.

Sus In jos
 
APARIŢIE MISTERIOASĂ
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[~Cookie Freaks X3~] :: FUN FUN FUN FUN :: Stiri-
Mergi direct la: