[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome, little kids ♥
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Draga vizitator,pentru a vedea toate subiectele forumului te rugam sa te inregistrezi .

 

  Demi Lovato: M-am certat brutal cu Miley

In jos 
AutorMesaj
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

  Demi Lovato: M-am certat brutal cu Miley Empty
MesajSubiect: Demi Lovato: M-am certat brutal cu Miley     Demi Lovato: M-am certat brutal cu Miley EmptyLun Ian 09, 2012 7:15 am

Demi Lovato si Miley Cyrus au o relatie de prietenie tumultoasa, presarata cu afectiune si certuri brutale, despartiri dureroase si impacari emotionante.

Demi, in varsta de 19 ani, a declarat presei ca nu va uita niciodata ajutorul prietenelor ei Selena Gomez si Miley in timpul internarii sale intr-o clinica medicala. Vedeta Disney este convinsa ca poate conta pe dragostea si prietenia celor doua amice ale sale.

"Indiferent de cat de mult ne certam, vom fi intotdeauna in viata celeilalte. Eu si Miley suntem amandoua foarte incapatanate, ne confruntam brutal si ajungem sa credem ca nu vom mai fi niciodata prietene. A doua zi, ne sunam si spunem 'Te iubesc si mi-e dor de tine'", a declarat Demi.
Sus In jos
 
Demi Lovato: M-am certat brutal cu Miley
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[~Cookie Freaks X3~] :: FUN FUN FUN FUN :: Stiri-
Mergi direct la: