[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome, little kids ♥
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Draga vizitator,pentru a vedea toate subiectele forumului te rugam sa te inregistrezi .

 

 BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului Empty
MesajSubiect: BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului   BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului EmptyMier Aug 31, 2011 1:25 am

Sesiunea de toamnă a bacalaureatului a început în 22 august, pentru examinări fiind înscrişi 109.595 de candidaţi, cu aproape 40.000 mai mulţi decât în 2010.

În 29 august, 62.348 de candidaţi au fost în sălile de examen pentru testul la limba şi literatura română, iar în 30 august au susţinut proba la limba maternă 945 de candidaţi. Examenul va continua în 2 septembrie, când se vor prezenta 60.345 de candidaţi pentru proba la alegere.

În 4 septembrie vor fi afişate primele rezultate, tot atunci putând depune contestaţii cei nemulţumiţi de notele obţinute. Rezultatele finale ale examenului de bacalaureat, sesiunea de toamnă, vor fi afişate în 7 septembrie.

Probele orale alebacalaureatului - limba română, limba maternă, o limbă străină, competenţe digitale - s-au desfăşurat în perioada 22 - 26 august.

Conform centralizării naţionale realizate de Centrul Naţional de Evaluare şi Examinare rezultatele finale la primele probele ale sesiunii august - septembrie a examenului de bacalaureat indică faptul că la proba de evaluare a competenţelor de comunicare în limba română, din totalul celor 11.909 elevi înscrişi s-au prezentat la examen 10.054 de candidaţi.
Sus In jos
Deborah.
Admin
Admin
Deborah.


Mesaje : 159
Prajituri : 7326
Data de inscriere : 21/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Zona fara fricaaaa xD

BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului Empty
MesajSubiect: Re: BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului   BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului EmptyMier Aug 31, 2011 1:49 am

Saracii copii V.V
sper sa ia.
Sus In jos
https://cookiefreaks.forumgratuit.ro
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului Empty
MesajSubiect: Re: BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului   BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului EmptyMier Aug 31, 2011 1:59 am

Si eu :]
Copiatul este imposibil si nu cred ca ar fi multe sanse.
Sus In jos
Deborah.
Admin
Admin
Deborah.


Mesaje : 159
Prajituri : 7326
Data de inscriere : 21/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Zona fara fricaaaa xD

BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului Empty
MesajSubiect: Re: BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului   BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului EmptyMier Aug 31, 2011 2:01 am

Sunt enervante camerele alea...Individu` se simte urmarit si nu se mai concentreaza >:U
Sus In jos
https://cookiefreaks.forumgratuit.ro
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului Empty
MesajSubiect: Re: BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului   BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului EmptyMier Aug 31, 2011 2:12 am

Era si un banc cu ast :}}
Sus In jos
Deborah.
Admin
Admin
Deborah.


Mesaje : 159
Prajituri : 7326
Data de inscriere : 21/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Zona fara fricaaaa xD

BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului Empty
MesajSubiect: Re: BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului   BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului EmptyMier Aug 31, 2011 9:02 am

Eu am vazut la In Gura Presei faza cu ''se simte urmarit individu''
:]]
Sus In jos
https://cookiefreaks.forumgratuit.ro
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului Empty
MesajSubiect: Re: BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului   BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului EmptyMier Sept 07, 2011 1:26 am

Pai e chiar urmarit ...zici ca esti in direct la TV.
Sus In jos
Continut sponsorizat





BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului Empty
MesajSubiect: Re: BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului   BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului Empty

Sus In jos
 
BACALAUREAT, SESIUNEA A II-A: Astăzi, proba obligatorie a profilului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BACALAUREAT, SESIUNEA DE TOAMNĂ: Vezi rezultatele pe judeţe
» Da o nota profilului
» Purtatea uniformei în şcoli, obligatorie? Comisia de învăţământ din Senat a respins propunerea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[~Cookie Freaks X3~] :: FUN FUN FUN FUN :: Stiri-
Mergi direct la: