[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome, little kids ♥
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Draga vizitator,pentru a vedea toate subiectele forumului te rugam sa te inregistrezi .

 

 Another way of life

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

Another way of life Empty
MesajSubiect: Another way of life   Another way of life EmptyMar Sept 06, 2011 6:36 am

O=OO Priveste in adancul tau si asigura-te ca asta vrei ... OO=OO

Inchide ochii si gandeste-te un minut la lucrurile cele mai frecvente din viata ta . Aminteste-ti bucuriile marunte , tristetea
, speranta , extaz-ul si orice altceva simti ca merita gandit . Acum , deschide ochii . Ia o oglinda si privind in ochii tai , intreaba :
- Acesta Acesta sunt eu ?
Nu raspunde . Nu astepta sa ti se raspunda . Daca cumva simti o dorere in zona cap-ului , inseamna ca nu mai are niciun rost
sa mai citesti ce urmeaza . > . Aceasta
,, poveste reprezinta o chemare . O chemare ce va fii accesata la fiecare vizualizare . De asemenea acum e prea tarziu sa iesi .
Daca faci asta , inseamna ca mai ai doar 2 bucurii de implinit , 2 tristeti , 2 impliniri si dupa aceea............. intuneric .

OO=OO Gandeste inca o data , daca vrei sa citesti ce scrie mai jos . OO=OO

E vorba de o fata , Elena . Ea era umbra ce teroriza noptile . Mostenitoarea unui han cu numele de ,, FLACARA NEAGRA .
Hanul apartinuse strabunicului sau . O alta fata , de varsta Elenei , Cleo murise asasinata in han . Daca credeti ca Elena a murit in han , mai gandeste-te .
Elena inca mai traieste . Are in jur de 90 de ani . Faza e ca odata cu moartea lui Cleo s-a nascut Elena . Asta e ritmul vietii . Unii mor pentru a
trai altii . Trist , dar adevarat . Si tu te-ai nascut , dupa ce a murit altcineva . Nu vreau sa te crezi criminal sau asa ceva , dar afla ca atunci cand tu esti fericit
, altcineva e trist .

OO=OO De la inceput v-am avertizat sa va ganditi mai bine la asta , acum nu aveti de cat sa va continuati treba . OO=OO
Sus In jos
Deborah.
Admin
Admin
Deborah.


Mesaje : 159
Prajituri : 7326
Data de inscriere : 21/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Zona fara fricaaaa xD

Another way of life Empty
MesajSubiect: Re: Another way of life   Another way of life EmptyMar Sept 06, 2011 8:05 am

Tu ai citit?QmQ
Eu n`am curaj D8
Sus In jos
https://cookiefreaks.forumgratuit.ro
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

Another way of life Empty
MesajSubiect: Re: Another way of life   Another way of life EmptyMar Sept 06, 2011 9:25 am

Citeste ca povestea e mai incolo si nu pe mine m-a cam ametit;
Sus In jos
Deborah.
Admin
Admin
Deborah.


Mesaje : 159
Prajituri : 7326
Data de inscriere : 21/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Zona fara fricaaaa xD

Another way of life Empty
MesajSubiect: Re: Another way of life   Another way of life EmptyMier Sept 07, 2011 2:21 am

Nu vreau sa citesc povestea DX
am citit alea cu inchide ochii si gandestete la idkwut
:]]
Sus In jos
https://cookiefreaks.forumgratuit.ro
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

Another way of life Empty
MesajSubiect: Re: Another way of life   Another way of life EmptyMier Sept 07, 2011 2:25 am

Povestea nu e asa de inspaimantatoare ca ...ca ...inceputul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Another way of life Empty
MesajSubiect: Re: Another way of life   Another way of life Empty

Sus In jos
 
Another way of life
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[~Cookie Freaks X3~] :: FUN FUN FUN FUN :: Povesti d` groaza 8D-
Mergi direct la: