[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Welcome, little kids ♥️
[~Cookie Freaks X3~]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome, little kids ♥
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Draga vizitator,pentru a vedea toate subiectele forumului te rugam sa te inregistrezi .

 

 Adela Popescu, noua voce DJ Project

In jos 
AutorMesaj
Emi♥
Admin
Admin
Emi♥


Mesaje : 486
Prajituri : 8557
Data de inscriere : 21/08/2011

Adela Popescu, noua voce DJ Project Empty
MesajSubiect: Adela Popescu, noua voce DJ Project   Adela Popescu, noua voce DJ Project EmptySam Dec 31, 2011 6:02 am

Actrita Adela Popescu se intoarce la muzica.

Nu, Adela nu va renunta la actorie, ci canta alaturi de DJ Project pentru o perioada.

Adela Popescu o inlocuieste pe Giulia, vocea trupei DJ Project, deoarece aceasta este insarcinata.

Actrita a sustinut deja cateva concerte alaturi de DJ Project.

"Cand am urcat prima oara pe scena, am avut emotii mari, dar am fost primita foarte frumos, trupa se bucura de mare succes si publicul stia cuvant cu cuvant versurile, iar asta m-a ajutat foarte mult.

Iar aplauzele de la sfarsitul concertului m-au facut foarte fericita", a declarat Adela Popescu , citata de Mediafax.

"DJ Project este o trupa care imi place foarte mult, ii ascult de cand s-au lansat, stiu toate piesele. Simt ca aceasta este cea mai fireasca colaborare pe care puteam sa o am in acest moment", a adaugat ea.
Sus In jos
 
Adela Popescu, noua voce DJ Project
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[~Cookie Freaks X3~] :: FUN FUN FUN FUN :: Stiri-
Mergi direct la: